Svetový deň rodiny-A család nemzetközi napja

Medzinárodný deň rodiny bol ustanovený Radou OSN dňa 15. decembra 1993. Cieľom tohto sviatku je podporovať dôležitosť rodinných vzťahov a rodiny ako základného stavebného kameňa spoločnosti. Prvý Medzinárodný deň rodiny bol slávený v roku 1994 a od tej doby sa každoročne oslavuje 15. mája..

5 tipov, ako tento deň osláviť s rodinou

Oslavuje sa na na celom svete a mnoho krajín usporadúva rôzne aktivity a udalosti, aby oslávilo rodiny a ich dôležitosť.

Niektoré z možností, ako osláviť Medzinárodný deň rodiny:

  1. Rodinný výlet: Umožnite svojej rodine uniknúť z každodenného zhonu a stráviť spolu čas v prírode alebo na mieste, kde sa môžu venovať svojim spoločným záujmom.

  2. Rodinný večer: Pozrite si film alebo hrajte hru, ktorú môžete hr spolu ako rodina, a urobte si večer plný smiechu a radosti.

  3. Rodinný obed alebo večera: Usporiadajte rodinnú večeru alebo obed a urobte tento deňnimočným tým, že si pripravíte spoločne jedlo alebo si objednáte niečo zaujímavého.

  4. Rodinný fotografický deň: Usporiadajte rodinný fotografický deň a zhotovte si spoločné fotografie, ktoré si môžete zavesiť na stenu a neskôr si na ne spomínať.

  5. Rodinný deň voľna: Urobte si deň voľna od práce a venujte ho svojej rodine. Môžete ísť na spoločnú prechádzku, vyraziť na výlet alebo si len tak odpočinúť a už si spoločný čas.

Toto sú len niektoré z mnoho spôsobov, ako môžete osláviť Medzinárodní deň rodiny. Hlavným cieľom je umožniť svojej rodine stráviť kvalitný čas spolu a uvedomiť si jej dôležitosť v našich životoch.

Termín podujatia
15.05.2024 - 15.05.2024
Kategórie